1396/12/10

سمینارهای آموزشی مورد تایید کالج مدیریت کسب و کار کانادا
هشت صبح به پنج عصر

سمینارهای آموزشی رایگان با موضوعات مختلف و در زمان بندی های متفاوت در جهت ایجاد شغل، کارآفرینی، کاریابی، تیم سازی، مصاحبه شغلی، کارآفرینی و اشغال زنان و افراد با محدودیت های و معلولیت های خاص از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ عصر در سالن عطار با ظرفیت ۱۶۰ صندلی و امکانات عالی صوتی و تصویری برگزار می شود.

1396/12/10

نمایشگاه کاریابی
Job Fair
10 صبح به 17 عصر

حضور شرکت های کاریابی، فرصت مناسبی جهت اشنایی با فرصت های شغلی و ثبت نام برای فرصتهای شغلی آیینده می باشد.
همچنین، حضور شرکت های مختلف از انواع کسب و کارها، استارت اپها و ... فرصتی برای جذب شما در بازار کار فراهم می کند.

1396/12/10

شبکه سازی کاری و حرفه ای
Business Networking
10 صبح به 17 عصر

رویدادهای شبکه سازی کاری(Business Networking)، از مهمترین فرصت‏های توسعه ارتباطات و تعاملات تجاری، فعالیت‌های اقتصادی، کارآفرینی و کاریابی است.
کلید موفقیت هر کسب و کار کوچک و بزرگی، ارتباطات تجاری و قوی ترین ابزار توسعه ارتباط کاری، تعامل رو در رو است. اعتماد برآمده از این تعامل به توسعه شبکه ارتباطات کاری و حرفه ای، کشف فرصت ها و آشنایی با شرکای تجاری می‏انجامد. صرف نظر از صنعتی که درآن مشغول به فعالیت هستید، شبکه سازی کاری بهترین ایده برای صاحبان کسب و کار جهت ایجاد ارتباطات کاری حرفه ای است.
از سوی دیگر، شبکه سازی کاری، با ایجاد خودآگاهی به شما امکان معرفی شفاهی از تجارب حرفه ای و به اشتراک گذاشتن مشکلات و راه‎حل یابی می‏دهد و به واسطه ارتباط با گروه گسترده ای از افراد حرفه ای، مهارتهای ارتباط بین فردی شما را افزایش میدهد. همچنین فرصتی برای کشف ایده های جدید و نوآورانه کسب و کار، تیم سازی و شغل یابی می باشد