سوالات رایج
بیزنس نتورکینگ (آشنایی کسب و کارها با فعالیت ها و قابلیت های یکدیگر)
کاتالوگ شو (ارائه و معرفی خود به صورت کاتالوگ)
سمینارهای آموزشی
سمینارهای تبلیغاتی
نمایشگاه مشاغل و شغل یابی
نمایشگاه تجاری (ده ها غرفه ی معرفی کسب و کار)
تولید محتوای رایگان (فیلم های تبلیغاتی معرفی بیزنس تمام شرکت کنندگان به هر تعداد حتی هزار نفر یعنی هزار فیلم و هزار کار)
غرفه: با تهیه یک غرفه به فضای سه در سه متر با هزینه ای کم می توانید از ساعت 10 الی 17 در همایش حضور داشته باشید و به معرفی شرکت و یا کسب و کار خود بپردازید

سمینار: برای معرفی شرکت و یا کسب و کار یا موضوع مورد بحث خود می‌توانید با صرف هزینه کم از فضای حرفه ای سالن همایش‌ها استفاده کنید و حتی مدعوین مورد نظر و مخصوص خود را نیز برای سمینار دعوت کنید.

بازدید کننده: به عنوان بازدید کننده می توانید به صورت رایگان از غرفه ها و سمینارهای رایگان بهره ببرید.

کاتالوگ شو: با قرار دادن رایگان کاتالوگ معرفی شرکت و محصولات و کارت‌های ویزیت خود در قسمتی که برای این کار پیش‌بینی شده می‌توانید خود و کسب و کار خود را به عموم مراجعین معرفی کنید و زمینه فعالیت‌های کاری را فراهم کنید.
رویداد کار و پیشه بخش های مختلفی در زمینه کسب و کار را شامل می شود که Meetup هم جزئی از آن است.
برای حضور در بخش های غرفه داری و سمینار نیاز به ثبت نام از طریق سایت کار و پیشه را دارید.
علاوه بر ثبت نام در رویدادهای کار و پیشه، غرفه داران رویداد یک حساب کاربری رایگان از این سایت دریافت می کنند تا از اطلاعات و رزومه کارجویان آن بتوانند استفاده کنند و شغل های مورد نظر خود را می توانید از طریق سایت اطلاع رسانی کنید.
علاوه بر آشنایی با شرکت های بزرگ‌تر و مطرح تر و تبادل اطلاعات با آنها می توانید از مشاوره های شرکت های اکسریتور برای سرعت بخشیدن به فعالیت خود استفاده کنید و وارد همکاری شوید
بله، یک مجله چاپی و یک مجله الکترونیک برای معرفی و تبلیغات در نظر گرفته شده که در اختیار غرفه داران قرار خواهد گفت.
بله، شما با معرفی رویداد به شرکت های دیگر در صورتی که غرفه تهیه کنند می توانید از تخفیفات ما بهره مند شوید. حتی پذیرش آگهی در مجله رویداد نیز شامل درصدی پورسانت برای شما می شود.
بله، به شرکت هایی که در زمینه کارآفرینی متمایز و برتر باشند تندیس اهدا می شود.
برای تجهیز فقط در روز رویداد 2 ساعت قبل از شروع مراسم (ساعت 8 صبح) می توانید وارد سالن بشود و کارهای تجهیز را انجام بدهید.
در درجه اول تجار و بازرگانان که برای آشنایی و همکاری با کسب و کارهای دیگر حضور پیدا می کنند و کارجویان و دانشجویانی که آماده ی ورود به بازار کار هستند.
علاوه بر استفاده از بحث ها و سخنرانی های تخصصی سمینارها، میتوانید با کالج مدیریت و کسب و کار کانادا که جز حامیان برگزاری این همایش است در ارتباط باشید و از دوره های آنلاین و حضوری کالج استفاده کنید.